Інтерфакс-Україна
18:08 25.01.2024

До дня заснування 42 бригади Віталій Кличко передав бійцям партію дронів

1 хв читати

Мер Києва Віталій Кличко передав партію дронів 42 бригаді, яка захищає Україну на сході. Цей подарунок захисники отримали в день заснування бригади. Про це Кличко повідомив у Facebook.

"Сьогодні день свого заснування відзначає 42 окрема механізована бригада оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ. Зараз бійці захищають Україну на передовій на Донбасі. Передали їм в подарунок 50 FPV-дронів. Щоб допомагали нашим захисникам нищити ворога! Наближаємо Перемогу разом!" - наголосив Віталій Кличко.

Він також побажав бійцям успішно виконаних бойових завдань, сил, оптимізму та якнайшвидшого повернення додому з перемогою.

Раніше повідомлялося, що Віталій Кличко передав захисникам Авдіївки понад 200 дронів, які вони замовляли разом з братом - Володимиром Кличком.

Також Кличко повідомив, що з 7 мільярдів гривень, які Київ спрямував у 2023 році на допомогу військовим, понад 1 мільярд гривень було витрачено на закупівлю дронів для ЗСУ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Тернополі запрацював центр ментального здоров’я всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ, заснованої Віктором та Оленою Пінчуками

Пам’ять, що перетворюється на силу: історія вірменського добровольця Геворга Мкртчяна

Максим Чернявський представив X-Finder - бездротовий металошукач для безпечного розмінування

У Києві відбулася 17-та Міжнародна конференція PrivateLabel & FMCG Master-2025

Комісії Київради підтримали звернення до президента про звільнення очільника Деснянської РДА Бахматова за аморальні дії

У яку школу віддати дитину? Очну чи дистанційну?

"Інформація - це зброя": Громадсько-військовий рух закликав протидіяти історичним маніпуляціям Кремля

ОТП БАНК нарощуватиме фінансову підтримку бізнесу - Алла Бініашвілі

Як почати бізнес без великих вкладень під час кризи

Huawei Ukraine запрошує студентів до участі у командному змаганні Student Tech Challenge-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА