15:32 23.05.2024

Накладні точкові світильники: використання в умовах високої вологості

3 хв читати

Реклама

Точкові накладні світильники — це важливий елемент освітлення, який може забезпечити яскраве та ефективне освітлення в умовах високої вологості. Вони зазвичай використовуються в приміщеннях, де вологість є стандартним фактором, таких як ванні кімнати, кухні, басейни або спортивні зали. 

Однак, використання таких моделей в умовах високої вологості потребує особливої уваги та дотримання певних правил.

Аспекти використання в умовах підвищеної вологості

Консультанти інтернет-магазину Elekomp elekomp.com.ua/tochechnye/nakladnye_tochechnie підготували для вас кілька перевірених порад, які допоможуть вам.

 1. Вибір вологостійких матеріалів. Вибираючи накладні точкові світильники для умов високої вологості, варто звернути увагу на матеріали, з яких вони виготовлені. Вони мають бути стійкими до корозії та вологи, щоб забезпечити довговічність і надійність освітлення.
 2. Клас захисту IP. Важливо вибирати накладні точкові світильники з високим класом захисту IP, наприклад, IP65 або вище. Це забезпечить надійний захист від вологи та пилу, що дозволить використовувати світильники в умовах високої вологості без ризику пошкодження.
 3. Електрична ізоляція. Переконайтеся, що світильники точкові накладні мають належну електричну ізоляцію, яка запобігає коротким замиканням або пошкодженням внаслідок вологи. Це особливо важливо у ванних кімнатах та інших приміщеннях з високим рівнем вологості.
 4. Регулярне обслуговування. Для забезпечення надійності та ефективності роботи в умовах високої вологості, точкові світильники накладні рекомендується проводити регулярне обслуговування. Це передбачає очищення від пилу та бруду, перевірку стану проводів і з'єднань, а також заміну ламп, якщо це необхідно.
 5. Правильне розташування. Важливо правильно розташовувати накладні точкові світильники в умовах високої вологості, щоб уникнути їхнього прямого контакту з водою або парою. Зазвичай рекомендується монтувати їх на відстані від джерел води або пари, а також використовувати спеціальні захисні кожухи, якщо це необхідно.

Загалом, накладні точкові моделі можуть бути дуже корисним рішенням для освітлення умов високої вологості, якщо їх правильно вибрати та встановити. Вони забезпечують яскраве та ефективне освітлення, додаючи при цьому стиль та функціональність до будь-якого приміщення. Якщо ви бажаєте купити точкові накладні світильники, які будуть працювати впродовж тривалого часу, компанія Elekomp готова забезпечити вас відповідними приладами.

Використання накладних точкових моделей на вулиці

Накладні точкові світильники часто монтуються на фасадах будівель для підсвічування:

 • архітектурних деталей;
 • контурів будівель та створення візуального ефекту. 

Вони додають стиль і привабливість до будівельного об'єкту, особливо вночі.

Також ці моделі можуть бути використані для підсвічування архітектурних елементів:

 • колони;
 • арки;
 • скульптури;
 • фонтани. 

Вони допомагають підкреслити красу та виразність цих елементів впродовж усього дня.

У парках та скверах накладні точкові моделі можуть використовуватися для створення безпечного та комфортного освітлення. Вони можуть бути розташовані на стовпах, деревах або спеціальних конструкціях, освітлюючи шляхи, лавки та інші об'єкти.

Часто такі моделі використовуються для підсвічування пішохідних доріжок та велосипедних доріжок на вулицях. Вони допомагають гарантувати безпечний рух пішоходів і велосипедистів, а також створюють естетичний вигляд.

У вуличних кафе та ресторанах накладні моделі можуть використовуватися для створення атмосферного освітлення, освітлюючи столи та зони відпочинку. Вони додають затишку та комфорту до зовнішнього простору закладу.

Отже, освітлювальні прилади цього типу широко використовуються на вулицях для освітлення різних об'єктів та приміщень, що додає безпеки, комфорту та естетичного вигляду зовнішньому середовищу.


 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА