Решітки для внутрішньопідлогових конвекторів на замовлення від компанії Салон Тепла
Декоративна решітка - єдиний видимий елемент в системі внутрішньопідлогового конвектора, яка віддіграє не тільки декоративну роль, але й захищає теплообмінник від потрапляння туди великого сміття. Завдяки решітці на конвектор можна наступати, одна планочка граток витримує навантаження до 40 кг, оскільки при ходьбі ми наступаємо одразу на 3-5 перетинок по конвектору може ходити доросла людина.
Як вибрати решітку на замовлення для конвектора, який вбудовується в підлогу
Підбір решітки для внутрішньопідлогового конвектора на замовлення залежить від кількох факторів, таких як розміри, тип матеріалу, комплектація, а також зовнішній вигляд та відповідність інтер'єру. На сайті магазину Салон Тепла ви можете ознайомитися з повним переліком решіток на конвектори. Ось основні моменти, які варто враховувати під час виборів:
Розміри решітки
- Ширина
- Довжина
- Висота (товщина) решітки - це дуже важливий параметр, оскільки у різних виробників виступ, куди вставляється решітка відрізняється.
Матеріал грат
- алюміній - більш міцний матеріал, має більше різновидів дизайнів та кольорів
- дерево - зазвичай використовують такі породи дерева як дуб, ясень, вільха і поставляють в натуральному кольорі (без додаткової обробки)
Типи грат
- поперечні або їх ще називають рулонні - скручуються, дуже зручні у використанні
- продольні - нескручуються, мають елегантний дизайн
Зовнішній вигляд та колір
Решітка повинна має мати гармонійний вигляд з покриттям для підлоги і загальним приміщенням або навпаки акцентним кольором в інтер'єрі і перегукуватись з іншими елементами. Виробники пропонують широкий вибір колірних рішень та пристроїв для встановлення решітки під інтер'єр.
Як підібрати решітку, якщо не знаєш який в тебе конвектор?
На своїй практиці ми часто стикаємось з ситуацією, де клієнт не знає який в нього конвектор і хоче придбати решітку окремо. Це може статися, якщо фанкойл купували раніше, бо він потрібен для монтажу, а купівлю решітку відклали на потім, або ви придбали квартиру з вбудованими конвекторами, але без решіток. Якщо ви потратили в таку ситуацію користуйтеся нашими рекомендаціями.
Інструкція для заміру решітки для внутрішньопідлогового конвектора
Навіть, якщо ви знаєте розміри решіток при монтажі корпус конвектора можуть утиснуи і решітка може не стати, тому краще переміряти все перед замовленням.
- Вимірюємо довжину конвектора в 2-3 місцях з внутрішньої сторони конвектора
- Вимірюємо ширину конвектора в 3-5 місцях з внутрішньої сторони конвектора
- Вимірюємо глибину посадки решітки (сходинка, на яку вкладається решітка), щоб знати висоту профілю решітки
- З отриманних результатів обираємо найменші і по ним робимо замовлення на виробництво.
Ми співпрацюємо напряму з заводами по виготовленню конвекторів і решіток для них, тому можемо зробити будь-яку довжину і ширину граток з точністю до 1 мм, але висоту профіля ми змінити не можемо. Тому це дуже важливий параметр і якщо ви не хочете, щоб решітка виступала над підлогою або була втоплена вглуб її обов'язково зверніть увагу на цей параметр.
Яку решітку обрати з рамкою чи без?
Визначившись з розміром, матеріалом та дизайном решітки, Вам необхідно визначитися з наступним моментом - взяти комплект з рамкою чи без? Окрім візуального ефекту, який більше має індивідуальне забарвлення, комусь більше подобається варіант рамочний, комусь безрамочний, рамка виконує важливу функцію - перекриття стику. В залежності від підлогового покриття можна красиво та чітко підійти до краю конвектора, наприклад, з плиткою, з паркетом чи іншою дерев'яною підлогою це зробити майже неможливо. Проконсультуйтесь з монтажниками та оговоріть цей момент заздалегідь.