Інтерфакс-Україна
10:04 14.08.2024

Мінспорту затвердило правила змагань із компонентом адаптивного спорту

1 хв читати
Мінспорту затвердило правила змагань із компонентом адаптивного спорту

Міністерство молоді та спорту України у співпраці зі спортивними федераціями затвердило правила змагань із грепплінгу, панкратіону, шахів, стронгмену та карате WKC.

"Перші п'ять спортивних федерацій адаптували правила змагань до потреб ветеранів війни та людей з інвалідністю. Це створює можливості розвитку адаптивного спорту та залучення до спортивних заходів певної категорії населення, що сприятиме їхньому відновленню та реінтеграції в суспільство", - йдеться в повідомленні міністерства.

Зазначається, що Мінспорту працює над тим, щоб спорт і рухова активність ставали доступними для всіх, хто цього потребує, та активно впроваджує нові підходи для розвитку адаптивного спорту.

Зокрема, наразі спортивні федерації з видів спорту, визнаних в Україні, вже розпочали свою діяльність з адаптації фізичної культури і спорту до потреб ветеранів війни, осіб із інвалідністю та створення можливостей для їхньої участі у спортивних заходах без бар'єрів.

"Комплексне впровадження адаптивного спорту у сферу фізичної культури і спорту забезпечить системність його розвитку на всіх рівнях і дасть змогу учасникам вживати заходів залежно від особистих уподобань", - додали у відомстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

На літньому ЄЮОФ-2025 Україну представлятимуть 78 спортсменів у 12 видах спорту

Українська гімнастка здобула "золото" на Кубку світу в Болгарії

Шевченко пов'язує свій програш у виборах у члени виконкому УЄФА з політичними мотивами – УАФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА