10:45 20.09.2024

Україна візьме участь у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2025 у Бакуріані

1 хв читати

Україна візьме участь у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі 9-16 лютого 2025 року в Бакуріані (Грузія).

"Європейський юнацький олімпійський фестиваль-2025 відбудеться протягом 9-16 лютого. Протягом восьми змагальних днів Бакуріані прийме понад 950 атлетів із 48 європейських країн протягом 1 тижня", - ідеться в повідомленні Національного олімпійського комітету України.

Зазначається, що медалі розіграють у восьми видах спорту: біатлон, бігові лижі, гірські лижі, лижний фрістайл, сноуборд, фігурне катання, хокей і шорт-трек.

"Наразі склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі в ЄЮОФ-2025 налічує 48 спортсменів, які братимуть участь у 7 із 8 видів спорту, окрім сноуборду. Вперше в історії Україна буде представлена у змаганнях з хокею з шайбою серед юнаків", - ідеться в повідомленні.

Олімпійський фестиваль у 2025 році прийматиме грузинський лижний курорт Бакуріані.

"Грузія вже має досвід в організації таких заходів. Зокрема, 2015 року в Тбілісі успішно відбувся літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль", - додали в НОК.

Офіційним талісманом фестивалю буде Гунда - з грузинської перекладається як "сніжка" і уособлює кавказьку рись.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль - це престижні континентальні змагання для молодих спортсменів (14-18 років), які проводять із 1991 року. Перший фестиваль відбувся у Брюсселі (Бельгія).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінспорту: 445 українських спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили терміни перебування за кордоном

Володимир Кличко провів тренування для ветеранів у реабілітаційному центрі "Титанові"

Затверджено нові критерії критичності підприємств у сфері фізичної культури та спорту

Чемпіон світу зі стильового карате Олександр Семенюк загинув під час виконання бойового завдання

Подати заяву на щоквартальні 1,5 тис. грн на оплату послуг спортклубів для УБД можна буде через "Дію"

Інформацію про 100 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту" за 2024 р.

Львівські ФК "Карпати" і "Рух" заявили про об'єднання в сезоні 2025/26 рр.

Кабмін передав від Міносвіти до Мінспорту Центр фізвиховання та спорту учнів і студентів

Мінспорту: 24 об'єкти спортивної та 19 об'єктів молодіжної інфраструктури постраждало в Україні у 2024 р.

Мінспорту створить науково-освітній спортивний кластер на базі трьох вишів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА