Інтерфакс-Україна
16:15 30.05.2025

Кабмін ухвалив концепцію державної програми розвитку фізкультури і спорту до 2030р

1 хв читати
Кабмін ухвалив концепцію державної програми розвитку фізкультури і спорту до 2030р

Кабінет міністрів України ухвалив концепцію державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2030 року.

"Документ окреслює стратегічні орієнтири, відповідає на сучасні виклики та закладає основу для системних змін у сфері фізичної культури і спорту. Мета концепції: створити цілісне бачення розвитку сфери, адаптувати її до нових суспільних потреб і законодавчих змін, забезпечити сталий розвиток і підвищити якість життя громадян через фізичну активність та спорт", - йдеться в повідомленні Міністерства молоді і спорту України.

Зокрема, концепцією передбачено: формування фізично активної та здорової нації; розвиток адаптивного спорту та фізкультурно-спортивної реабілітації; підтримку підготовки спортсменів до міжнародних змагань; цифрову трансформацію у сфері фізичної культури і спорту.

Очікується, що реалізація майбутньої програми сприятиме формуванню фізично активної, здорової та стійкої нації, здатної відповідати викликам часу та гідно представляти Україну на світовій спортивній арені.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА