Інтерфакс-Україна
10:30 11.12.2012

Президент "Металіста" наразі не вирішив, чи потрібен його клубу чемпіонат СНД

2 хв читати

Президент ФК "Металіст" (Харків) Олександр Ярославський наразі ще не визначився зі своїм ставленням до ідеї проведення чемпіонату СНД з футболу.

"Має бути якесь змагальне середовище, а не ліга багатіїв. До того ж "Металіст"- клуб не дуже багатий. Я для себе ще не вирішив, чи потрібно нам це", - сказав він у коментарі "Советскому спорту".

Тему створення чемпіонату СНД з футболу нещодавно порушив голова "Газпрому" Олексій Міллер. "Газпром" є генеральним спонсором петербурзького ФК "Зеніт".

У Федерації футболу України вважають ідею можливого проведення чемпіонату СНД з футболу цікавою, але складною у реалізації. Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов досить скептично ставиться до ідеї створення такого турніру і вбачає багато труднощів на цьому шляху.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтримує ідею створення чемпіонату СНД з футболу і готовий до її обговорення. Президент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов вважає, що чемпіонат СНД із футболу був би цікавим із комерційної точки зору, але у цьому питанні на першому місці мають бути інтереси українського футболу.

7 грудня Президент УЄФА Мішель Платіні на круглому столі з представниками ЗМІ в Ньоні зазначив, що позитивно ставиться до пропозицій щодо проведення об'єднаних чемпіонатів різних країн, але вказав при цьому на наявність певних труднощів у реалізації таких проектів. У свою чергу генеральний секретар УЄФА Джанні Інфантіно після засідання виконкому УЄФА 6 грудня в Лозанні повідомив, що Європейський футбольний союз наразі не отримував пропозицій з приводу можливої організації чемпіонату СНД з футболу, але завжди відкритий для будь-яких нових ідей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Антидопінгова асоціація тимчасово відсторонила легкоатлетку Бех-Романчук через підозру в допінгу

Збірна України з волейболу розпочала підготовку до міжнародного сезону

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА