Інтерфакс-Україна
09:49 11.03.2013

Лідери чемпіонату України з футболу синхронно здобули виїзні перемоги

1 хв читати
Лідери чемпіонату України з футболу синхронно здобули виїзні перемоги

Лідери чемпіонату України з футболу в неділю дружно виграли свої виїзні матчі у 20-му турі національної першості.

Донецький "Шахтар" мінімально взяв гору в Полтаві над "Ворсклою". Єдиний гол - на рахунку бразильця Луїса Адріано на 19-й хвилині зустрічі.

"Дніпро" переміг в Ужгороді "Говерлу" завдяки голу Романа Зозулі в середині другого тайму. "Металіст" обіграв у Києві "Арсенал" з рахунком 2:1. На другій хвилині рахунок у матчі відкрив аргентинський півзахисник Хосе Соса. На сьомій хвилині півзахисник "канонірів" Ярослав Мартинюк зрівняв рахунок. Але вже через п'ять хвилин бразилець Жажа знову вивів харків'ян уперед, і цей гол виявився переможним.

Київське "Динамо" обіграло в гостях "Волинь" з рахунком 2:0. Голи забивали у другому таймі Андрій Ярмоленко та Денис Гармаш.

Після 20 турів "Шахтар" лідирує в чемпіонаті з 57 набраними очками. У "Дніпра" 44 пункти, "Металіст" набрав 42 очки, "Динамо" - 41.

ОСТАННЄ

Усик зіграє у благодійному футбольному Матчі Легенд у Лісабоні

Рада спростила доступ до спортивних споруд в питанні оренди

Зеленський: Сподіваюсь, що МОК збереже принципову позицію щодо РФ та Білорусі

Україна закликає МОК не допустити російську лучницю Гомбоєву до участі в чемпіонаті світу

Бех-Романчук про своє відсторонення: до моєї справи поставилися халатно

Антидопінгова асоціація дискваліфікувала відому легкоатлетку Бех-Романчук на 4 роки через допінг

Уряд очікує від спортсменів понад 6,5 тис. нагород на міжнародних змаганнях в 2025-2026рр - проєкт Програми дій уряду

Україна посіла 10-те місце в медальному заліку XVIII літнього ЄЮОФ

Спортмедіа Tribuna.com запустило глобальну платформу 6 мовами з метою вийти на 50 млн щомісячних користувачів

Федерація біатлону України оголосила про стратегічне партнерство з GORO Mountain Resort

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА