Інтерфакс-Україна
16:06 15.05.2013

Усі квитки на харківський матч "Металіст"-"Дніпро" 19 травня продано

2 хв читати

Усі квитки на матч 29-го туру Прем'єр-ліги між "Металістом" (Харків) та "Дніпром" (Дніпропетровськ) продано.

"І знову аншлаг на "Металісті"! Станом на 13.00, 15 травня, усі квитки на головне протистояння в українському футболі "Металіст" - "Дніпро" продано! Загалом на цей матч на адресу клубу наразі надійшло понад 100 тисяч заявок на квитки", - повідомляє прес-служба ФК "Металіст".

За інформацією прес-служби, нині деяка кількість квитків залишилася у броні. Термін викупу уболівальниками заброньованих квитків - четвер 16 травня до 20.00. У п'ятницю 17 травня о 8.00 усі невикуплені квитки надійдуть у вільний продаж.

ФК "Металіст" просить уболівальників у зв'язку з аншлагом прийти на стадіон та зайняти свої місця заздалегідь (турнікети відкриваються за дві години до початку гри).

Як повідомлялося, прес-служба ФК "Металіст" повідомила про введення дрес-коду на матч "Металіст"-"Дніпро" 19 травня. Власникам квитків та абонементів у парні сектори необхідно прийти в темно-синьому, а тим, у кого квитки та абонементи в непарні сектори, - в жовтому або золотому (жовтий і синій - кольори "Металіста").

"Зрозуміло, за наявності квитка і дотримання правил поведінки на стадіоні "Металіст" уболівальників буде допущено на матч і в одязі іншого кольору, однак ми просимо вас розглядати це звернення як наполегливу рекомендацію - покажемо Україні та Європі, що ми готові до Ліги чемпіонів!", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НОК розпочав пілотний проєкт менторської підтримки "Game Changers" для колишніх спортсменів

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА