16:12 28.05.2013

Бубка став шостим кандидатом на посаду голови МОК

2 хв читати
Бубка став шостим кандидатом на посаду голови МОК

Олімпійський чемпіон у стрибках із жердиною українець Сергій Бубка боротиметься за посаду президента Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

"Це особливий для мене день. Учора я зв'язався з президентом МОК Жаком Рогге, щоб оголосити йому, що я маю намір балотуватися на посаду президента МОК. Сьогодні я оголошую про це публічно", - сказав С.Бубка у вівторок на прес-конференції.

"Я почав свою міжнародну спортивну кар'єру саме тут, у Петербурзі, коли кваліфікувався на чемпіонат світу 1983 року в Гельсінкі, і тому саме тут хотів би оголосити про свою кандидатуру на посаду президента МОК", - наводить слова С.Бубки прес-служба Національного олімпійського комітету.

Він також висловив свої емоції: "Я щасливий, що все своє життя присвятив спорту. З дитинства мріяв стати олімпійцем, і моя мрія здійснилась. Протягом всього життя мені пощастило відчути спорт у різних ролях – як атлету, керівнику власного спортивного клубу, що надавав можливості для розвитку юним атлетам, в ролі бізнесмена, члена Міжнародного олімпійського комітету, президента Національного олімпійського комітету, віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, посла ЮНЕСКО. Впевнений, що весь цей вагомий досвід надав мені сильну платформу для подальшого руху вперед".

"Спорт - важлива частина мого життя, він у моїй крові. Займатися розвитком спорту я почав ще тоді, коли був професійним спортсменом, а з 1996 року мені пощастило розпочати співпрацю з МОК. Досвід, пристрасть, динамізм - чудова платформа для того, щоб відкрити нову сторінку і прийняти новий виклик. Він складний, але я до нього готовий", - заявив С.Бубка.

Зупинився він і на тому, що стане головними напрямом його роботи, якщо його оберуть президентом МОК.

"Жак Рогге вже говорив, що допінг є головним викликом для спорту. І ми маємо продовжувати з ним боротися. Окремо варто згадати й проблему договірних матчів і подій", - сказав С.Бубка.

Він відчуває велику відповідальність у тому, щоб зберегти ту спадщину, яку залишає нинішній президент МОК Ж.Рогге.

"Ми маємо працювати над тим, щоб примножувати ту спадщину, що залишає нам Жак Рогге, і те, що передав Хосе Антоніо Самаранч. Я розумію всю відповідальність свого кроку. І якщо МОК довірить мені бути президентом, я готовий працювати 24 години на добу заради успіху олімпійського руху", - заявив С.Бубка.

Суперниками С.Бубки на виборах будуть Томас Бах (Німеччина), Нг Сер Міанг (Сінгапур), Чін Куо Ву (Тайвань), Річард Карріон (Пуерто-Ріко) та Деніс Освальд (Швейцарія). Вибори президента МОК відбудуться у вересні 2013 року в Буенос-Айресі (Аргентина).

Нині президентом МОК є Жак Рогге.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Бубку обрали віце-президентом Асоціації Всесвітніх ігор майстрів

Сім країн увійшли до претендентів на проведення Олімпіади-2026 - МОК

Комісія МОК рекомендувала не знімати санкцій з ОКР до перевірки всіх допінг-проб спортсменів із Росії

МОК у неділю оголосить, чи можна російським спортсменам пройти на закритті Олімпіади під своїм прапором

Рішення не запрошувати виправданих CAS росіян на Олімпіаду було прийнято одноголосно

МОК відмовився допустити 15 оправданих російських до Олімпіади-2018

МОК розчарований реабілітацією російських спортсменів, допускає, що їх не запросять на Олімпіаду у Пхьончхані

МОК зареєстрував 169 спортсменів з РФ для участі в Олімпіаді в Пхьончхані

У Пхьончхані спортсменам з Росії рекомендується утримуватися від будь-якої публічної демонстрації прапора, гімну, емблем та символів

22 спортсмени з Північної Кореї виступатимуть у трьох видах спорту і п'яти дисциплінах на Іграх

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА