Інтерфакс-Україна
10:01 31.05.2013

Юні хокеїсти Києва зустрілися з переможцем Континентальної хокейної ліги

1 хв читати

У Києві у будівлі Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбулася урочиста зустріч вихованців спортивних шкіл столиці з володарем головного призу Континентальної хокейної ліги Кубка Гагаріна Костянтином Косянчуком, повідомила прес-служба КМДА в четвер.

К.Косянчук є вихованцем київської хокейної школи "Сокіл", у нинішньому сезоні став переможцем Континентальної хокейної ліги у складі московського хокейного клубу "Динамо".

"Уперше в історії українського хокею киянин, вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Сокіл" виборов одну з найпрестижніших хокейних нагород - Кубок Гагаріна", - сказав заступник голови КМДА Віктор Корж.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НОК розпочав пілотний проєкт менторської підтримки "Game Changers" для колишніх спортсменів

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА