Інтерфакс-Україна
17:00 05.06.2013

Янукович доручив Кабміну оновити склад оргкомітету з підготовки заявки на проведення Олімпіади-2022

2 хв читати

Президент України Віктор Янукович підписав указ "Про заходи щодо створення умов для проведення у 2022 році зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор в Україні".

Як повідомляється на сайті глави держави, відповідний указ № 315/2013 президент підписав у середу "з метою забезпечення належної підготовки України до участі у конкурсі Міжнародного олімпійського комітету на отримання права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор".

Кабінету Міністрів доручено оновити склад оргкомітету з підготовки та супроводження заявки до олімпійського комітету про здобуття права на проведення ігор в 2022 році, і призначити його керівником віце-прем'єра", який забезпечує виконання покладених на Кабінет Міністрів України завдань і повноважень у сферах інфраструктури, регіонального розвитку, будівництва".

Крім того, доручено розробити зміни до держпрограми розвитку спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках, передбачивши, зокрема, будівництво та реконструкцію відповідних об'єктів і розвиток транспортної мережі в Карпатах.

Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській та Чернівецькій облдержадміністраціям за участю Національного олімпійського комітету та Національного комітету спорту інвалідів доручено підготувати пропозиції щодо змін до держпрограми розвитку спортивної та туристичної інфраструктури у 2011-2022 роках, розробити регінальні плани будівництва спортивних і туристичних об'єктів.

Як повідомлялося, на початку цього року голова Національного олімпійського комітету Сергій Бубка заявив, що активізував роботу з підготовки проекту заявки України на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року. За його словами, у листопада 2013 року Міжнародний Олімпійський комітет розішле до всіх національних олімпійських комітетів інформацію із зазначенням усіх, хто братиме участь у боротьбі за проведення зимової Олімпіади 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА