Інтерфакс-Україна
14:17 06.06.2013

ФК "Динамо" i банк "Надра" пiдписали договiр про спiвпрацю

2 хв читати
ФК "Динамо" i банк "Надра" пiдписали договiр про спiвпрацю

Футбольний клуб "Динамо" i банк "Надра" (обидва - Київ) пiдписали угоду про спiвпрацю термiном на три роки.

Як передає кореспондент агентства "Iнтерфакс-Україна", в церемонiї пiдписання документа взяли участь спiввласник банку, його почесний президент Iван Фурсiн, голова правлiння банку Дмитро Зiнков i перший вiце-президент ФК "Динамо" Вiталiй Сiвков.

Сторони висловили сподiвання, що пiдписана спонсорська угода буде новим кроком до успiху i нових перемог як для клубу, так i для банку.

Водночас вартiсть пiдписаної угоди, пославшись на конфiденцiйнiсть, сторони не повiдомили.

Як уточнив I.Фурсiн агентству "Iнтерфакс-Україна", йдеться "про мiльйони доларiв (...), це бiльше, нiж попереднiй спонсор".

Як зазначалося на прес-конференцiї пiсля пiдписання документа, абонементи та квитки на матчi київського "Динамо" планують продавати в усiх вiддiленнях банку "Надра".

Як повiдомлялося, ПриватБанк (Київ), шiсть рокiв виступав титульним спонсором ФК "Динамо", не продовжив спонсорський контракт з клубом, який цього року вперше в своїй iсторiї опустився на 3-е мiсце в чемпiонатi країни i залишився за бортом боротьби за участь у Лiзi чемпiонiв.

Водночас маркетинг-директор ПриватБанку Дмитро Дубiлет повiдомив, що банк продовжить працювати з "Динамо" за низкою iнших проектiв: продаж електронних квиткiв на футбол, банкiвське обслуговування футболiстiв тощо.

Банк "Надра" заснований в 1993 роцi. Його найбiльшим акцiонером є компанiя Centragas Holding AG (89,9659%), афiльована з Group DF, яка належить Дмитру Фiрташу.

За даними НБУ, банк "Надра" станом на 1 сiчня 2013 року за розмiром загальних активiв посiдає 10-е мiсце (27,684 млрд грн) серед 175 банкiв країни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Збірна України з волейболу розпочала підготовку до міжнародного сезону

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

На літньому ЄЮОФ-2025 Україну представлятимуть 78 спортсменів у 12 видах спорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА