Інтерфакс-Україна
14:15 01.07.2013

200 волонтерів залучать для проведення U-16 Євробаскету-2013 у серпні в Києві

2 хв читати
200 волонтерів залучать для проведення U-16 Євробаскету-2013 у серпні в Києві

Місцевий організаційний комітет "Євробаскет-2015" залучить 200 волонтерів до проведення юнацького чемпіонату Європи з баскетболу 2013 U-16, який відбудеться в київському Палаці спорту з 8 по 18 серпня цього року.

"Ми вже мали успішний досвід волонтерського проекту під час Євро-2012. Тоді це була перша велика міжнародна спортивна подія, що відбувалася в нашій країні, й успіх якої було б важко уявити без участі тисяч добровольців, які допомагали організаторам під час турніру. Проведення юнацького Євробаскету цього року також передбачає залучення волонтерів. Приємно, що багато волонтерів, які працювали на Євро, з радістю погодилися брати участь у нинішньому волонтерському проекті", - наводить слова директора турніру Євробаскет-2015 Маркіяна Лубківського в понеділок прес-служба місцевого оргкомітету.

За його словами, менше ніж за місяць від моменту відкриття реєстрації до МОК подали заявки 275 волонтерів (90% з них - це волонтери з досвідом роботи під час Євро-2012). Серед них, окрім українців, є громадяни таких країн, як США, Велика Британія, Нідерланди, Канада, Китай, Єгипет, Росія, Ірак, Йорданія, Марокко, Туреччина, Нігерія.

Реєстрація волонтерів триватиме до 5 липня за посиланням: goo.gl/BiSM9, а 13-14 липня заплановано проведення співбесід із кандидатами. Після цього буде сформовано групи волонтерів за напрямами діяльності. За кілька тижнів до початку турніру волонтери пройдуть дистанційне навчання, а також тренінги під керівництвом їхнього безпосереднього менеджера.

Крім власне роботи на міжнародному турнірі, на волонтерів чекає багато сюрпризів, подарунки від організаторів і приємне спілкування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликала Міжнародну федерацію пейнтболу відсторонити російських спортсменів від змагань

Польща приєдналася до заяви щодо недопущення збірної Білорусі до фіналів ЧЄ-2026 з футзалу

Україна закликає МОК та IBSF відсторонити російських спортсменів від участі у змаганнях

В Україні з 2022р. постраждало 955 об’єктів спортивної і молодіжної інфраструктури, близько 76 відновлено - Мінспорту

Україна здобула уже 20 ліцензій у 5 видах спорту на зимову Олімпіаді-2026 в Італії - Н

Ф’юрі оголосив про повернення у великий бокс

Стартував прийом заявок на виплату 1,5 тис. грн на ветеранський спорт у І кв. 2026р.

Перші спортивні студентські ліги "Пліч-о-пліч" стартують в Україні з січня

Усик очолив оновлений рейтинг боксерів за версією The Ring

Кабмін врегулював мінімальну кількість посад тренерів-викладачів залежно від місця розташування ДЮСШ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА