Інтерфакс-Україна
09:32 11.07.2013

"Шахтар" наздогнав "Динамо" за кількістю перемог у Суперкубку України

1 хв читати
"Шахтар" наздогнав "Динамо" за кількістю перемог у Суперкубку України

Донецький "Шахтар" уп'яте у своїй історії став володарем Суперкубка України.

У матчі за цей трофей, який відбувся в середу в Одесі, чемпіони України обіграли володаря національного Кубка - одеський "Чорноморець" з рахунком 3:1.

У першому таймі двічі відзначився бразильський новачок "Шахтаря" Фред. Перед самою перервою форвард "Чорноморця" Олексій Антонов скоротив розрив у рахунку. Але в середині другого тайму форвард "гірників" Тайсон знову збільшив перевагу донецької команди і встановив у підсумку остаточний рахунок у цій зустрічі.

Після цієї перемоги "Шахтар" зрівнявся за кількістю перемог у Суперкубку з київським "Динамо", яке також п'ять разів здобувало цей трофей.

Суперкубок України розігрується з 2004 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінспорту активно тримає контакт з молодими спортсменами за кордоном, але це не завжди просто - Бідний

Бідний допускає запуск грантів на навчання в університетах для видатних спортсменів з наступного навчального року

Бідний: Зміна так званого спортивного громадянства - це одиниці серед представників спорту вищих досягнень

Бідний: Маніпуляції в спорті є великою загрозою, особливо в контексті розвитку електронного беттінгу

Зарплата тренерів не є однорідною, але сфера дає достатньо можливостей для розвитку, - Бідний

Бідний: Спорт - це не найпростіший спосіб ухилитися від мобілізації

Бідний про Олімпіаду-2026: Будемо щасливі побачити наших спортсменів на п'єдесталах, але не хочу давати прогнозів

Бідний: Якщо ми не будемо їздити на міжнародні змагання в той час, як росіяни розповідають там про "рускій мір", це не принесе нам користі

Україна закликала Міжнародну федерацію пейнтболу відсторонити російських спортсменів від змагань

Польща приєдналася до заяви щодо недопущення збірної Білорусі до фіналів ЧЄ-2026 з футзалу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА