09:26 14.08.2013

Українські юнаки зберігають шанси на вихід в 1/4 фіналу Євробаскету-2013 після перемоги над Чорногорією

1 хв читати

Юнацька (U-16) збірна України з баскетболу в черговому матчі другого групового етапу домашнього Євробаскету-2013 обіграла команду Чорногорії з рахунком 89:82 та зберігає шанси на вихід у чвертьфінал турніру.

Українці зробили солідний запас у першій половині зустрічі в 18 очок, потім дозволили супернику в третій і четвертій чвертях скоротити відставання в рахунку, але все-таки довели гру до перемоги.

Тепер для виходу в 1/4 фіналу Україні необхідно обіграти 14 серпня Францію.