11:14 03.10.2013

"Шахтар" зіграв внічию 1:1 із "Манчестер Юнайтед" у Донецьку в 2-му турі Ліги чемпіонів

1 хв читати

Донецький "Шахтар" зіграв внічию 1:1 із англійським "Манчестер Юнайтед" у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА.

Зустріч відбулася в середу ввечері в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена".

На 18-й хвилині гості відкрили рахунок зусиллями Данні Уелбека. "Гірники" зрівняли рахунок на 76-й хвилині після потужного удару з меж штрафного бразильця Тайсона.

У другому матчі групи А німецький "Байєр" обіграв на своєму полі з рахунком 2:1 іспанський "Реал Сосьєдад".

Таким чином, після двох турів "Шахтар" і "МЮ" лідирують у групі, набравши по 4 очки. У "Байєра" - 3 очки, "Реал Сосьєдад" наразі не набрав жодного пункту.

НОК і Мінспорту розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді