Інтерфакс-Україна
14:04 17.11.2013

ФК "Дніпро" вважає, що київський "Арсенал" має бути виключено з чемпіонату України

2 хв читати
ФК "Дніпро" вважає, що київський "Арсенал" має бути виключено з чемпіонату України

Київ. 17 листопада. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА - ФК "Дніпро" вважає, що київський "Арсенал" необхідно виключити з чемпіонату України з футболу сезону 2013-2014 років.

"Сьогодні в засобах масової інформації було поширено новину про те, що футбольний клуб "Дніпро" нібито готовий зіграти матч 16-го туру чемпіонату України з футболу проти київського "Арсеналу", що не відбувся. У зв'язку з цим ФК "Дніпро" офіційно заявляє, що він не має наміру порушувати регламенту змагань серед клубів Прем'єр-ліги, згідно з яким футбольний клуб "Арсенал" має бути автоматично виключено з числа учасників змагань із причини повторної неявки на гру чемпіонату України", - йдеться в заяві на офіційному сайті клубу в суботу.

15 листопада у ЗМІ з'явилася інформація, що власники клубів української Прем'єр-ліги підтримали пропозицію президента донецького "Шахтаря" Ріната Ахметова фінансово підтримати футбольний клуб "Арсенал" (Київ), щоб він міг дограти нинішній чемпіонат України. За інформацією "Вістей", усунуть і порушення регламенту, згідно з яким "Арсенал" має бути знято зі змагань за неявку на матчі чемпіонату країни. Зокрема, "Дніпро" згоден переграти скандальний матч 16-го туру в інший час.

"У власника "Арсеналу" є три дні, щоб визначитися, чи хочуть вони грати в чемпіонаті країни чи ні. Клуби погодилися дати грошей на те, щоб команда дограла чемпіонат в тому складі учасників, із якого починала. Тепер слово за київським клубом", - повідомив Р.Ахметов після зустрічі президентів клубів, що відбулася в п'ятницю на НСК "Олімпійський".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА