Інтерфакс-Україна
12:43 19.11.2013

Посол США на боці українців у битві з французькою збірною з футболу

1 хв читати
Посол США на боці українців у битві з французькою збірною з футболу

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вболіватиме за збірну Україну під час матчу у відповідь плей-оф відбіркового турніру чемпіонату світу 2014 року з командою Франції, який відбудеться у вівторок увечері в Парижі.

"Із нетерпінням чекаю на сьогоднішній матч! Дивовижна гра була в п'ятницю. Сподіваюся, так буде і цього разу. За Україну!", - написав посол на своїй сторінці в Твіттері.

Після першого матчу між збірними України та Франції Дж.Пайєтт прокоментував гру так: "Це був прекрасний матч, і я аплодуватиму Україні, щоб та поїхала до Бразилії".

Як відомо, 15 листопада в першому матчі Україна обіграла Францію в Києві з рахунком 2:0. 19 листопада в зустрічі у відповідь у Парижі вирішиться доля путівки на ЧС-2014.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА