17:56 26.12.2013

Оргкомітет "Євробаскет-2015" підписав і передав владі приймаючих міст договори про проведення турніру

2 хв читати
Оргкомітет "Євробаскет-2015" підписав і передав владі приймаючих міст договори про проведення турніру

Місцевий організаційний комітет "Євробаскет-2015" підписав договори про співпрацю з підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу та передав їх до Донецької, Дніпропетровської, Львівської, Одеської та Харківської міських рад та Київської міської державної адміністрації.

"Договори визначають правовідносини між організатором та приймаючими містами Євробаскету-2015 за всіма аспектами підготовки турніру і передбачають розроблення цілої низки концепцій. Основою для співпраці з містами-господарями є угода про проведення турніру, укладена між Федерацією баскетболу України (ФБУ) та ФІБА Європа, а також досьє заявки, до якого увійшли письмові гарантії приймаючих міст про всіляку підтримку проведення Євробаскету-2015 в Україні", - зазначено в повідомленні прес-служби МОК "Євробаскет-2015" у четвер.

Директор турніру Євробаскет-2015 Маркіян Лубківський зазначив, що ці договори регулюють питання підготовки транспортної, дорожньої, спортивної, готельної інфраструктури міст, питання промоушену чемпіонату, а також належного рівня безпеки, охорони правопорядку та медичного обслуговування під час турніру.

"Ми очікуємо, що найближчим часом міста підпишуть договори зі свого боку. Хочу нагадати, що підписання такого договору ще не гарантує проведення турніру в місті. Однією з головних передумов проведення є наявність побудованої арени, яка відповідає усім вимогам ФІБА Європа", - наголосив він.

Як повідомлялося, Україна 18 грудня 2011 року отримала право на проведення фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу серед чоловічих збірних у 2015 році. До проведення матчів турніру готуються Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків і Львів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА