Інтерфакс-Україна
10:47 03.02.2014

"Шахтар" обіграв "Металіст" і зміцнив лідерство на Об'єднаному суперкубку

1 хв читати
"Шахтар" обіграв "Металіст" і зміцнив лідерство на Об'єднаному суперкубку

Донецький "Шахтар" упевнено обіграв харківський "Металіст" з рахунком 2:0 у другому турі Об'єднаного суперкубка за участю чотирьох українських і російських команд, що відбувається в Ізраїлі.

На 10-й хвилині рахунок у матчі ударом головою після подачі Даріо Срни відкрив Дуглас Коста. А на 70-й хвилині вже сам капітан "Шахтаря" точно пробив зі штрафного.

У ще одному матчі дня санкт-петербурзький "Зеніт" із таким самим результатом переграв московський ЦСКА.

Отже, після двох турів "Шахтар" лідирує на турнірі з 6 набраними очками, в "Зеніта" - 3 очки, у ЦСКА - 2, "Металіст" наразі набрав один пункт.

5 лютого в завершальному турі "Шахтар" зіграє проти ЦСКА, а "Металіст" - проти "Зеніта".

Міжнародний турнір G-Drive Об'єднаний суперкубок відбувається в Ізраїлі з 30 січня по 5 лютого. Призовий фонд турніру встановлено в розмірі EUR1 млн. Переможець отримає EUR330 тис., за друге місце передбачено EUR250 тис., третє - EUR220 тис., четверте - EUR200 тис.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

Міністр спорту Бідний: починаємо відраховувати 100 днів до участі наших спортсменів у зимовій Олімпіаді-2026 в Італії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА