Інтерфакс-Україна
18:37 02.07.2015

Львів направив заявку на проведення фіналу чемпіонату світу з шахів серед жінок

1 хв читати
Львів направив заявку на проведення фіналу чемпіонату світу з шахів серед жінок

Львів направив до головного офісу Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) заявку на проведення фіналу чемпіонату світу серед жінок, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Як зазначено в повідомленні, заявку в четвер підписали міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, міський голова Львова Андрій Садовий та президент Федерації шахів України Віктор Капустін.

За даними прес-служби, в заявці пропонується провести фінальний матч між нинішньою чемпіонкою світу серед жінок Марією Музичук та претенденткою - китайською шахісткою Хоу Іфань наприкінці лютого - на початку березня 2016 року.

М.Музичук стала чемпіонкою світу з шахів серед жінок навесні поточного року, обігравши у фіналі, який відбувся у Сочі, російську шахістку Наталію Погоніну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Збірна України з волейболу розпочала підготовку до міжнародного сезону

Кличко відвідав змагання ветеранів  "Київ незламний"

Україна закликає МОК і FIG відсторонити російську гімнастку Мельникову від міжнародних змагань як нейтральну спортсменку

Українські спортсмени здобули вже 17 ліцензій на участь у зимовій Олімпіаді-2026

Кабмін призначив 50 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку до Олімпіади-2026 в Італії і Олімпіади-2028 в Лос-Анджелесі

Бій Усика з Дюбуа відбудеться 19 липня на стадіоні "Вемблі"

Рада підтримала законопроєкт щодо адаптивного спорту

Усик проведе бій з Дюбуа за пояс абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі 12 липня на стадіоні "Вемблі" – ЗМІ

Олімпіада-2028: П'ять нових видів спорту, гендерний паритет у командних змаганнях, нові медальні шанси

На літньому ЄЮОФ-2025 Україну представлятимуть 78 спортсменів у 12 видах спорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА