12:25 24.03.2016

Антидопінгову програму України визнано відповідною Всесвітньому антидопінговому кодексу

2 хв читати
Антидопінгову програму України визнано відповідною Всесвітньому антидопінговому кодексу

Згідно з рішенням Ради засновників Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) Національний антидопінговий центр України з 18 березня 2016 року входить до переліку антидопінгових організацій, діяльність яких відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу.

"Таке рішення стало підсумком проведеної роботи щодо реалізації рекомендацій за підсумками візиту ВАДА до Києва у вересні 2015 року, що мали на меті покращення антидопінгової програми України у частині використання ВАДА-акредитованих лабораторій для аналізу проб спортсменів, впровадження та визнання федераціями з видів спорту Антидопінгових правил", - повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету (НОК) України.

У НОК зазначили, що останніми місяцями було розроблено проект нової редакції закону України "Про антидопінговий контроль у спорті", який було погоджено із зацікавленими міністерствами та відомствами і з ВАДА. Найближчим часом його буде підготовлено для розгляду в профільному комітеті парламенту та внесення на голосування до сесійної зали.

Крім того, після погодження з ВАДА Національний антидопінговий центр затвердив Антидопінгові правила, до яких приєдналися всі національні федерації з видів спорту. Також центр уклав угоду з провідною ВАДА-акредитованою антидопінговою лабораторією німецького міста Кельна, і наразі всі проби направляють для аналізу саме до цього закладу.

"Таким чином, враховуючи усунення Україною основних зауважень до антидопінгової діяльності у розрізі вимог Кодексу ВАДА 2015 року, 18 березня 2016 року Рада засновників ВАДА прийняла рішення про визнання антидопінгової діяльності України такою, що відповідає Всесвітньому антидопінговому кодексу", - резюмується в повідомленні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА