12:42 29.05.2016

"Реал" у 11-й раз став володарем Кубка чемпіонів

1 хв читати

Мадридський "Реал" став переможцем Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2015-2016 років, обігравши у фіналі в Мілані мадридський "Атлетіко".

На 15-й хвилині рахунок у цій зустрічі відкрив захисник "Реала" Серхіо Рамос. На початку другого тайму "Атлетіко" міг зрівняти рахунок, але Антуан Грізманн не реалізував пенальті, влучивши у поперечину. І все-таки на 79-й хвилині "матрацники" змогли вирівняти становище завдяки голу Янніка Феррейра-Карраско.

У додатковий час команди голів не забивали, а в серії пенальті сильнішим виявився "Реал". Гравці "Королівського клубу" реалізували всі свої удари, а захисник "Атлетіко" Хуанфран пробив у штангу. Вирішальний удар на рахунку Кріштіану Роналду.

Цей фінал став повторенням вирішального матчу ЛЧ сезону 2013-2014 років, коли "Реал" обіграв "Атлетіко" в додатковий час з рахунком 4:1.

Для "Реала" це вже 11 перемога в Лізі (Кубку) чемпіонів. "Атлетико" ж тричі в історії виходив у фінал і програв усі ці матчі.

ОСТАННЄ

Київ чудово організував проведення фіналу Ліги чемпіонів президент УЄФА

ФФУ спростовує продаж квитків на фінал ЛЧ за своєю квотою через спекулянтів

Президенти України й Естонії, прем'єр Болгарії і король Іспанії на стадіоні в Києві спостерігають за грою фіналістів ЛЧ-2018

Уболівальники "Ліверпуля" і "Реала" стягуються до стадіону, англійців побільшало в Києві

Порошенко і прем'єр Болгарії відвідають фінал ЛЧ-2018 у Києві

У Києві вболівальники "Реала" і "Ліверпуля" в очікуванні матчу слухають музику, відвідують ресторани і паби

Майже 10 тис осіб прибули у Київ на фінал ЛЧ-2018

10 тисяч правоохоронців наглядатимуть за порядком в суботу в Києві, де відбудеться фінал ЛЧ-2018

Генпрокуратура повідомила про підозру фігурантам справи про відмивання коштів під час проведення торгів на замовлення центру "Інваспорт"