20:12 29.06.2016

Коломойський: "Дніпро" не житиме в колишньому режимі, але клуб не буде ліквідовано

1 хв читати
Коломойський: "Дніпро" не житиме в колишньому режимі, але клуб не буде ліквідовано

Президент ФК "Дніпро" Ігор Коломойський спростовує інформацію про ліквідацію команди.

"Я з подивом з преси дізнався, що клуб закривається на виконання мого рішення. За весь цей час мені ніхто не подзвонив і не запитав, чи правда це", - цитує його в середу ТСН.ua

Коломойський визнав, що "Дніпро" переживає не найкращі часи, але мова про закриття клубу не йде, і зараз команда готується до матчів Прем'єр-ліги. Менеджмент "Дніпра", в свою чергу, розробляє нову стратегію розвитку для її подальшого затвердження акціонером.

"Клуб не буде жити в тому режимі, що раніше. Ненормально витрачати шалені гроші за коефіцієнта корисної дії, що дорівнює нулю. Підходи не можна не переглянути після поразки нашої команди мільйонерів (мається на увазі збірна України - ІФ) команді "листонош" (йдеться про збірну Північної Ірландії - ІФ)", - заявив він.

Коломойський вважає, що за чутками про ліквідацію клубу стоїть Федерація футболу України: "Коли не вийшло перекласти відповідальність за "успішний" виступ (збірної України - ІФ) на спортивних журналістів, вирішили переключити увагу на історію з "Дніпром".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА