Інтерфакс-Україна
13:12 19.10.2016

Новий президент УЄФА в листопаді відвідає Україну

1 хв читати
Новий президент УЄФА в листопаді відвідає Україну

Новообраний президент УЄФА Олександр Чеферін в листопаді відвідає Україну, повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

"Президент УЄФА Олександр Чеферін, як і обіцяв мені після обрання, один з перших своїх візитів здійснить до України. Що він мені офіційно підтвердив на нещодавній зустрічі в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні. Пан Чеферін приїде 11 листопада в Київ, а наступного дня відвідає відбірковий матч Україна – Фінляндія в Одесі, куди офіційно повертається міжнародний футбол за участю збірних команд", - написав він на своїй сторінці в Facebook в середу.

А. Павелко впевнений, що найближчим часом також вдасться повернути міжнародні матчі до Харкова. "Рішення про товариську гру (з Сербією 15 листопада - ІФ) вже затверджено. Незабаром повернемо цьому місту право приймати офіційні міжнародні матчі всіх рівнів", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада спростила доступ до спортивних споруд в питанні оренди

Зеленський: Сподіваюсь, що МОК збереже принципову позицію щодо РФ та Білорусі

Україна закликає МОК не допустити російську лучницю Гомбоєву до участі в чемпіонаті світу

Бех-Романчук про своє відсторонення: до моєї справи поставилися халатно

Антидопінгова асоціація дискваліфікувала відому легкоатлетку Бех-Романчук на 4 роки через допінг

Уряд очікує від спортсменів понад 6,5 тис. нагород на міжнародних змаганнях в 2025-2026рр - проєкт Програми дій уряду

Перехід Забарного з англійського "Борнмута" до французького ПСЖ став другим за вартістю для українців – оцінка

Україна посіла 10-те місце в медальному заліку XVIII літнього ЄЮОФ

Спортмедіа Tribuna.com запустило глобальну платформу 6 мовами з метою вийти на 50 млн щомісячних користувачів

Федерація біатлону України оголосила про стратегічне партнерство з GORO Mountain Resort

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА