18:17 18.11.2016

Сімох українських легкоатлетів визнано повністю невинними у вживанні мельдонію після аналізу ВАДА

1 хв читати
Сімох українських легкоатлетів визнано повністю невинними у вживанні мельдонію після аналізу ВАДА

Виконком Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) визнав невинними у вживанні мельдонію українських легкоатлетів Марію Рємєнь, Наталію Лупу, Анжеліку Шевченко, Наталію Пигиду, Станіслава Маслова, Андрія Аліксійчука та Назара Коваленка після отримання листа від Міжнародної федерації легкоатлетичних асоціацій (IAAF) з інформацією від Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА).

"До офісу ФЛАУ надійшов лист, в якому повідомляється, що Всесвітня антидопінгова агенція ретельно проаналізувала дані, отримані після виявлення в допінг-пробах українських легкоатлетів Марії Рємєнь, Наталії Лупу, Анжеліки Шевченко, Наталії Пигиди, Станіслава Маслова, Андрія Аліксійчука та Назара Коваленка залишків забороненої з 1 січня 2016 року речовини мельдонію, і дійшла висновку, що ця речовина потрапила в організм спортсменів до 2016 року", - повідомляє в п'ятницю прес-служба федерації.

У зв'язку з цим за рекомендацією IAAF Виконком ФЛАУ ухвалив рішення визнати усіх цих атлетів невинними у порушенні антидопінгових правил IAAF, провадження проти них і розслідування повністю припинені. "Ці легкоатлети мають право брати участь у будь-яких легкоатлетичних змаганнях", - йдеться в повідомленні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА