Інтерфакс-Україна
11:00 12.12.2016

Віталій Кличко візьме участь у щорічному з'їзді WBC у США і проведе зустрічі з американськими політиками

1 хв читати
Віталій Кличко візьме участь у щорічному з'їзді WBC у США і проведе зустрічі з американськими політиками

Міський голова Києва Віталій Кличко вирушив до США для участі в 54-му щорічному з'їзді Всесвітньої боксерської ради (WBC), повідомляє прес-служба мера.

Згідно з інформацією прес-служби, на церемонії відкриття вшанують пам'ять Мохаммеда Алі. На захід запрошено його дружину Лонні.

На з'їзді також відбудуться засідання керівних органів WBC, голосування за щорічні нагороди ради.

Участь у з'їзді візьмуть легенди спорту: Евандер Голіфілд, Ларрі Голмс, Хуліо Сесар Чавес, Рой Джонс, Насим Хамед, Ріддік Боу, Террі Норріс та ін.

Крім участі у з'їзді WBC, у США заплановано політичні зустрічі В.Кличка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА