23:54 12.04.2017

"Реал" переміг "Баварію" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

1 хв читати

Футболісти мадридського "Реала" здобули перемогу над мюнхенською "Баварією" в першій зустрічі стадії 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Рахунок матчу, що пройшов в Мюнхені, - 2: 1 на користь "Реала".

На 25-й хвилині Артуро Відаль вивів "Баварію" вперед. На першій компенсованій до першого тайму хвилині він же міг подвоїти рахунок, але не реалізував пенальті. У другому таймі два м'ячі забив футболіст "Реала" Кріштіану Роналду - на 47-й і 77-й хвилинах. І тепер він довів число своїх голів у єврокубках до 100 - досягнення, раніше ніким не підкорене. 16 з цих голів він провів, виступаючи за англійський "Манчестер Юнайтед", 84 - за "Реал".

"Баварія" догравала матч у меншості. На 61-й хвилині другу жовту картку отримав Хаві Мартінес.

В іншому матчі ігрового вечора мадридський "Атлетіко" на своєму полі виграв у англійського "Лестера" - 1: 0. Автор голу - Антуан Грізманн. На 28-й хвилині він реалізував пенальті.

Матчі у відповідь в цих парах відбудуться 18 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту дає українським атлетам рекомендації щодо запобігання провокаціям з боку спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаді - Бідний

Мінспорту внесло вже понад 760 осіб до переліку російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну в Україні