15:33 26.05.2017

У Києва є всі можливості для організації фіналу ЛЧ-2018 на високому рівні

2 хв читати
У Києва є всі можливості для організації фіналу ЛЧ-2018 на високому рівні

Мер Києва Віталій Кличко переконаний, що у міста є всі можливості для проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в 2018 році на високому рівні.

"У нас є всі можливості провести на досить високому рівні фінал Ліги чемпіонів, є сильна команда, вся необхідна інфраструктура. Ми сформуємо команду, робочу групу і ті питання, що нам треба вирішити, за рік зробимо", – сказав він після підписання меморандуму між КМДА і Федерацією футболу України про співробітництво в підготовці до проведення цієї події.

В.Кличко упевнений, що Київ зможе прийняти фінал Ліги чемпіонів на такому ж рівні, як і Євробачення. При цьому він зазначив, що на підготовку до пісенного конкурсу у столиці було лише півроку.

У свою чергу президент Федерації футболу України Андрій Павелко зазначив, що у Києва немає особливих проблем із питаннями, пов'язаними з готелями, аеропортами, стадіоном. "У нас є питання з логістикою, транспортом, розробкою концепції пересування вболівальників, і вони всі вирішуватимуться в процесі", - сказав він.

При цьому А.Павелко наголосив, що однією з головних проблем також є технічний стан стадіону НСК "Олімпійський", оскільки він системно не підтримувався після Євро-2012.

"Це те, що накопичувалося роками, тому треба вирішувати питання щодо електрики, різні технічні питання. Стан стадіону треба перевіряти щороку й у разі потреби здійснювати відповідні роботи. Їх десь виконували, десь - не виконували, і те, що накопичилося, треба зробити", - зазначив президент ФФУ.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА