15:48 04.06.2017

Українські спортсмени на ЧС із кікбоксингу вибороли 9 золотих і 1 срібну медаль

2 хв читати

Українські спортсмени, члени політичної партії "Національний корпус" завоювали 9 золотих і одну срібну медаль під час Чемпіонату світу-2017 з кікбоксингу в Афінах (Греція).

"Переможними фанфарами завершився для наших хлопців Чемпіонат світу 2017 з кікбоксингу, організований Міжнародною асоціацією спортивного кікбоксингу в Афінах (31 травня – 3 червня 2017)", – повідомляє прес-служба "Нацкорпусу".

В інформації зазначається, що команда українських спортсменів завоювала 9 золотих і 1 срібну медалі.

Так, під час фінальних поєдинків українець Андрій Огородниченко у вазі 75 кг двічі переміг у етапах "Тайський бокс" і "Кікбоксинг К-1" і став чемпіоном світу у відповідних категоріях.

Вадим Задніпряний провів два фінальних поєдинки у розділах "Тайський бокс" і "Кікбоксинг К-1" і став чемпіоном світу у цих категоріях у вазі 67 кг.

Боксуючи в "Тайському боксі" і "Кікбоксингу К-1", Олександр Олійник здобув перемогу в обох боях і, як результат, став чемпіоном світу у вазі 86 кг.

Змагаючись на рингу в етапі "Кікбоксинг К-1", Іван Брехов став чемпіоном світу у вазі 91 кг.

Також представник "Національного корпусу" Сергій Лисюк став чемпіоном світу у категорії "Фул-контакт" у вазі 75 кг, а тренер українських спортсменів Артур Кузьмик став чемпіоном світу в категорії "Лоу-кік" у вазі понад 93 кг.

"Цей турнір став маркером їх умінь і рівня спортивних досягнень... Усі спортсмени гідно відстояли звання майстрів спорту міжнародного класу, а їхній тренер – чесне ім'я заслуженого тренера України", – додали в політсилі.

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт