19:11 31.07.2017

Кріштіану Роналду відкидає обвинувачення іспанської влади в несплаті податків

1 хв читати
Кріштіану Роналду відкидає обвинувачення іспанської влади в несплаті податків

Відомий португальський футболіст Кріштіану Роналду, якого підозрюють в ухиленні від сплати податків в Іспанії на суму в 14,7 млн євро, заявив у понеділок, що не порушував податкового законодавства.

"Іспанська державна податкова служба має в своєму розпорядженні детальні дані про мої доходи. Я ніколи не приховував своїв доходів і не намагався ухилятися від сплати податків", - наголошується в комюніке, поширеному гравцем мадридського "Реала".

"Я завжди добровільно заповнюю документи про податки, тому що вважаю, що всі мають платити податок з того, що заробляють. Ті, хто мене знають, у курсі, що я завжди прошу своїх помічників виплачувати всі гроші вчасно і чітко, оскільки я не хочу проблем", - додав К. Роналду.

Він зазначив, що "тепер настав час надати можливість правосуддю зробити свою роботу. Я вірю в правосуддя і сподіваюся, що в моєму випадку воно прийме справедливе рішення".

У понеділок гравець дав свідчення судовому слідчому в місті Посуело-де-Аларкон.

Згідно з версією слідства, К. Роналду з 2011 до 2014 року за допомогою компаній, що базуються за межами Іспанії, приховав від податкової служби частину своїх доходів від рекламних контрактів. Крім того, передбачається, що португалець не повідомив про частину доходів, пов'язаних з комерційним використанням свого іміджу низкою компаній.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА