Інтерфакс-Україна
15:16 15.09.2017

Київрада затвердила договір про проведення фіналу Ліги чемпіонів-2018 у Києві

1 хв читати
Київрада затвердила договір про проведення фіналу Ліги чемпіонів-2018 у Києві

Київська міська рада затвердила договір про проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 року, що відбудеться в столиці 26 травня наступного року.

Як повідомляє прес-служба міськради, депутати затвердили відповідний договір між УЄФА та Київрадою 14 вересня.

"У нас підписано угоду між УЄФА, Федерацією футболу України та Київським міським головою Віталієм Кличком. Але відповідно до закону України "Про місцеве самоврядування" ця угода має бути схвалена Київською міською радою. Фінансування фіналу відбуватиметься за рахунок УЄФА. Столиця, ж, у свою чергу виділить кошти виключно на організаційні заходи", - зазначив радник заступника голови Київської міської державної адміністрації Андрій Мірошниченко.

За його словами, Київ має забезпечити функціонування аеропорту "Жуляни", оскільки за одну добу очікується близько 700 чартерів, урочистий прийом від імені міста і заходи безпеки.

Відповідно до договору, місто зобов'язалося провести урочистий прийом на честь учасників офіційних делегацій, організувати всі заходи, пов'язані з локаціями, а також забезпечити належний зовнішній вигляд міста. Йдеться про прикрашування Києва символікою УЄФА та прапорцями в стилі фіналу із зображенням футболістів 4 команд (фіналістів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів).

За попередніми розрахунками, це коштуватиме 25 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Професійні баскетболісти та ветерани об’єдналися на "Матчі Рівності" в Києві

Міжнародний паралімпійський комітет повністю відновив членство РФ та Білорусі

Збірна команда України прийме участь у Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

Україна закликає відсторонити російських "нейтральних" атлетів від участі у ЧС з веслувального слалому

Україна закликає відсторонити російських і білоруських "нейтральних" важкоатлетів від участі у ЧС

Усик зіграє у благодійному футбольному Матчі Легенд у Лісабоні

Рада спростила доступ до спортивних споруд в питанні оренди

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА