19:44 30.09.2017

НБА зажадала від гравців стоячи слухати гімн США

1 хв читати
НБА зажадала від гравців стоячи слухати гімн США

Національна баскетбольна асоціація (НБА) направила спеціальну пам'ятку всім 30 клубам ліги, в якій членам команди пропонується вставати, коли звучить гімн США.

ESPN наводить слова заступника комісіонера НБА Марка Татума, який пригрозив, що ліга буде карати баскетболістів, які порушили це правило. Він підкреслив, що це правило існує давно і закріплено документально.

Татум підкреслив, що гравці і тренери можуть висловити свою думку щодо поточної політичної ситуації в країні, виступивши зі спеціальним зверненням перед першими матчами сезону.

Тема поведінки спортсменів під час виконання гімну США стала однією з найскандальніших в країні, після того, як деякі гравці Національної футбольної ліги стали вставати на одне коліно під час гімну, протестуючи таким чином проти "поводження з чорношкірими в США".

Нещодавно на це звернув увагу президент США Дональд Трамп, який закликав уболівальників бойкотувати матчі НФЛ, а власникам клубів рекомендував карати гравців "за неповагу до гімну".

Висловлювання Трампа призвели до критики з боку представників інших видів спорту, включаючи баскетболістів "Голден Стейт Ворріорс". Президент у відповідь на зауваження гравців відкликав запрошення команди на урочисту вечерю в Білому домі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА