21:20 05.11.2017

"Динамо" обіграло в Києві "Ворсклу"

1 хв читати

Київське "Динамо" з рахунком 2:1 обіграло на своєму полі полтавську "Ворсклу" в матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу.

На 26-й хвилині рахунок у цій зустрічі відкрив Жуніор Мораес. За чотири хвилини Віталій Буяльський подвоїв перевагу столичної команди. На початку другого тайму Володимир Чеснаков відіграв один м'яч. Але більше голів команди не забивали.

Після цієї перемоги "Динамо" відстає від лідера "Шахтаря" на 7 очок.

Крім того, "Динамо" зіграло в чемпіонаті на один матч менше через неявку на гру в Маріуполі, але доля цього матчу поки остаточно не вирішена. Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України зарахував "Динамо" технічну поразку з рахунком 0:3 і тепер очікується рішення Апеляційного комітету ФФУ за поданою столичним клубом скаргою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

НАБУ розслідує можливі зловживання під час будівництва футбольних полів зі штучним покриттям

Київське "Динамо" підписало півзахисника бразильського "Палмейраса" Че Че

ФФУ спростовує продаж квитків на фінал ЛЧ за своєю квотою через спекулянтів

УЄФА високо оцінює готовність до фіналу ЛЧ з точки зору безпеки

Марадона погодився очолити білоруський футбольний клуб

Брати Суркіси спростовують чутки щодо продажу київського "Динамо"

Правоохоронці розслідують неотримання EUR150 тис. від трансферу Ярмоленка з "Динамо" до "Боруссії" школою, в якій він виховувався

ФФУ не братиме участі в Конгресі ФІФА в Москві в червні, делегує на нього дипломата, щоб уникнути санкцій

"Динамо" обіграло "Шахтар" на виїзді та загострило боротьбу за чемпіонство

"Динамо" роз'яснило уболівальникам нюанси поїздки на матч 1 квітня до Маріуполя, куди київський клуб відмовився їхати у серпні