Інтерфакс-Україна
14:24 08.11.2017

Боксер Повєткін заплатить $250 тис. штрафу за допінг

1 хв читати

Боксер Олександр Повєткін найближчим часом сплатить штраф, призначений Всесвітньою боксерською радою (WBC), заявив адвокат спортсмена Олексій Карпенко.

"Скасування відсторонення О.Повєткіна - це дуже велика перемога. Звичайно, ми не будемо заперечувати штраф, його заплатять найближчим часом", - сказав "Інтерфаксу" О.Карпенко в середу.

Як повідомлялося, WBC скасував безстрокове усунення О.Повєткіна від участі в боях, призначивши відсторонення на один рік з моменту взяття зразка, який показав позитивний результат на заборонену речовину "остарін".

З 6 грудня 2017 року О.Повєткін має право брати участь у боях, санкціонованих WBC. З 7 грудня 2017 року WBC призначив випробувальний термін на один рік, після чого боксер буде повністю звільнений від покарань, якщо в його допінг-пробах не виявлять заборонені речовини. Також О.Повєткін зобов'язаний виплатити WBC штраф у розмірі 250 тис. доларів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Усик зіграє у благодійному футбольному Матчі Легенд у Лісабоні

Vodafone став спонсором Ліги чемпіонів, буде підтримувати жіночий футбол у Європі до 2030р

Рада спростила доступ до спортивних споруд в питанні оренди

Зеленський: Сподіваюсь, що МОК збереже принципову позицію щодо РФ та Білорусі

Україна закликає МОК не допустити російську лучницю Гомбоєву до участі в чемпіонаті світу

Уряд очікує від спортсменів понад 6,5 тис. нагород на міжнародних змаганнях в 2025-2026рр - проєкт Програми дій уряду

Перехід Забарного з англійського "Борнмута" до французького ПСЖ став другим за вартістю для українців – оцінка

Україна посіла 10-те місце в медальному заліку XVIII літнього ЄЮОФ

Спортмедіа Tribuna.com запустило глобальну платформу 6 мовами з метою вийти на 50 млн щомісячних користувачів

Федерація біатлону України оголосила про стратегічне партнерство з GORO Mountain Resort

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА