21:20 27.11.2017

Комісія МОК анулювала результати ще п'ятьох російських спортсменів на Іграх 2014

1 хв читати
Комісія МОК анулювала результати ще п'ятьох російських спортсменів на Іграх 2014

Комісія Міжнародного олімпійського комітету анулювала результати виступів в Сочі в 2014 році і заборонила виступати на Іграх п'ятьом російським спортсменам.

"Скелетоніст Сергій Чудінов, бобслеїсти - золоті медалісти ОІ 2014 Олексій Негодайло  і Дмитро Труненков, срібні медалісти біатлоністи Яна Романова та Ольга Вілухіна довічно дискваліфіковані з Олімпійських ігор, їх результати анульовано", - йдеться в заяві МОК на його сайті.

Таким чином, Росія вийшла з трійки лідерів медального заліку в Сочі і потрапляє на шосте підсумкове місце. В запасі у збірної поки залишаються вісім золотих медалей, чотири срібних, дев'ять бронзових. Перед Росією в заліку - Норвегія, Канада, США, Нідерланди, Німеччина.

Романова виграла одне срібло, Вілухіна - два срібла, Негодайло Олексій Олександрович і Труненков - по одному золоту. Чудінов не увійшов до трійки фіналістів.

Минулого тижня Росія позбулася першого місця на Олімпіаді в Сочі після відповідного рішення комісії Міжнародного олімпійського комітету.

"Золота на Олімпіаді позбавлений глава Російської федерації бобслею Олександр Зубков (став володарем двох нагород найвищого ґатунку: в змаганні двійок і четвірок- ІФ). Також анульовано результати бобслеїстки Ольги Стульнєвої, ковзанярів Ольги Фаткуліної (срібло в Сочі-2014 - ІФ) і Олександра Румянцева. Усіх спортсменів усунуто від майбутніх Олімпіад", - йшлося в прес-релізі МОК.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА