11:22 08.12.2017

Україна і Литва домовилися про співпрацю та партнерство між федераціями футболу

Україна і Литва домовилися про співпрацю та партнерство між федераціями футболу

 Меморандум про співпрацю і партнерство між Федерацією футболу України та Литовською федерацією футболу підписано в п'ятницю під час візиту президента України Петра Порошенка до Вільнюса.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави, документ підписали заступник глави Адміністрації президента України, віце-президент громадської спілки "Федерація футболу України" Костянтин Єлісєєв і президент Литовської федерації футболу Томас Данілявічюс.

"Співпраця між Федерацією футболу України та Литовською федерацією футболу буде здійснюватися шляхом реалізації загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на розвиток футболу і забезпечення доступу всіх верств населення до культурних цінностей спорту і зокрема футболу", - йдеться в повідомленні.

Сторони також домовилися про сприяння розвитку масової фізичної культури, спорту, пропаганді здорового способу життя, про сприяння навчанню і розвитку, а також про допомогу талановитій творчій молоді, освіті футболістів, тренерів, обслуговуючого персоналу.

Крім цього, буде надаватися сприяння вдосконаленню навчально-тренувального процесу з футболу, сприяння розвитку і реалізації державних, громадських і бізнес-проектів, спрямованих на розвиток і поліпшення футболу, пошук, залучення та здійснення інвестицій для розвитку футболу, реалізацію інноваційних спортивних проектів, впровадження відповідних сучасних наукових методів і технологій.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА