10:08 19.01.2018

Світлична виступає за передачу майна ФК "Металіст" у комунальну власність після закінчення процедури спецконфіскації

2 хв читати
Світлична виступає за передачу майна ФК "Металіст" у комунальну власність після закінчення процедури спецконфіскації

 Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична вважає, що після закінчення процедури спецконфіскації майна ПАТ "ФК "Металіст", що належав Сергію Курченку, це майно слід передати в спільну власність територіальних громад області.

"Йдеться про підтрибунні приміщення, поля, які розташовані біля основного поля "Металіста" тощо... Я думаю, що (слід передати - ІФ) в територіальну власність Харківської області. Статус-кво необхідно відновити", - сказала Ю.Світлична на прес-конференції в четвер.

Як повідомлялося, в жовтні 2017 р. генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що харківський футбольний клуб "Металіст" повертається з власності опального українського бізнесмена С.Курченка в держвласність.

"Ми можемо з гордістю повідомити харків'янам, що футбольний клуб "Металіст" належатиме не втікачам-клептократам, а харків'янам", - сказав Ю.Луценко.

Він уточнив, що йдеться про спецконфіскацію майнових прав ФК "Металіст" на суму $200 млн.

"У порядку спеціальної конфіскації $200 млн, які належать членам організованого злочинного угруповання Януковича, сьогодні управління виконавчої служби проводить через суд рішення про спеціальну конфіскацію всіх майнових прав футбольного клубу "Металіст". Він повертається від Курченка в дохід держави", - сказав Ю.Луценко.

За його словами, після завершення процедури можливі різні варіанти подальшого використання майнових прав клубу.

"Виконавчі служби країни ухвалять рішення про його використання: можливий варіант передачі в муніципальне управління, можливий конкурс для інвесторів, можливі інші варіанти, які перебувають за межами моєї компетенції", - сказав Ю.Луценко.

9 січня 2018 р. заступник генерального прокурора України Євген Єнін в інтерв'ю "5 каналу" повідомив, що конфіскація ФК "Металіст" (Харків) перебуває на фінальній стадії.

"Конфіскація футбольного клубу "Металіст" перебуває на фінальній стадії, оскільки відповідне рішення суду про конфіскацію набуло чинності вже понад два місяці тому. Тепер Міністерство юстиції має визначити відповідний орган або підприємство, на баланс якого необхідно передати всі об'єкти, що належать футбольному клубу "Металіст"", - сказав Є.Єнін.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА