Інтерфакс-Україна
20:31 19.01.2018

Померла найстаріша в світі олімпійська медалістка

1 хв читати
Померла найстаріша в світі олімпійська медалістка

Італійка Карла Маранджоні померла у віці 102 років. Вона виграла срібло Олімпіади 1928 року

Маранджоні померла в своєму будинку в Павії. Про це повідомляє Reuters.

Італійка була єдиною медалісткою Олімпіади 1928 року, яка залишалася в живих. На тій Олімпіаді вона перемогла в командних змаганнях з гімнастики. На той момент їй було всього 12 років.

"Вона залишиться незабутнім героєм італійського спорту і олімпійського руху", - йдеться в заяві національного олімпійського комітету Італії. Для Італії медаль, завойована командою в 1928 році, стала першою олімпійською нагородою в історії.

На Іграх в Амстердамі збірна Італії завоювала 19 медалей - сім золотих, п'ять срібних і сім бронзових. У загальному заліку вона зайняла п'яте місце.

До гімнастичної збірної, яка виграла срібло, всього увійшло 12 спортсменів. Старшій з них, Лавінії Джаноні, було 17 років.

Командні змагання були єдиним видом в жіночій гімнастиці на Іграх-1928. Переможницею стала збірна Нідерландів, бронзу виграли британки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

Закон про європейську модель спорту може сприяти збільшенню до 40% кількості українців, які займаються спортом, - Бідний

Сушкевич про успіхи України на Дефлімпіаді: Ми забезпечили системність в спорті людей з інвалідністю

Сушкевич: точно знаю, що ми гідно виступимо на Паралімпіаді-2026 в Італії

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА