11:26 07.02.2018

В Олімпійському селищі Пхьончхан піднято Прапор України

В Олімпійському селищі Пхьончхан піднято Прапор України

Традиційна церемонія підняття Державного Прапора України, що передує офіційному відкриттю та символізує готовність команди до участі в Олімпійських іграх, відбулася в Олімпійському селищі Пхьончхан у Республіці Корея, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України (НОК) у середу.

"Підняття Державного Прапора відбулося під акомпанемент Гімну України на спеціалізованій площі й зібрало спортсменів і тренерів нашої Олімпійської збірної", - йдеться в повідомленні.

Українську делегацію привітав мер Олімпійського селища, олімпійський чемпіон і член Міжнародного олімпійського комітету Ю Син Мін. У рамках церемонії її учасників вітали корейською музикою та сучасними танцями.

Крім того, на згадку про пам'ятну подію відбувся обмін символічними сувенірами між мером селища та українською делегацією на чолі з президентом НОК, олімпійським чемпіоном Сергієм Бубкою і шефом місії української делегації на зимових Олімпійських іграх, призером Олімпійських ігор Ганною Сорокіною. С.Бубка та Г.Сорокіна поставили свої підписи на стіні Олімпійського перемир'я.

У НОК також зазначають, що в день церемонії в Пхьончхані відступили люті морози: "температура з мінус 20 піднялася до мінус 8, визернуло яскраве сонечко".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА