Інтерфакс-Україна
07:35 11.02.2018

Кількість хворих на норовірус на Олімпіаді досягла 128 осіб

1 хв читати
Кількість хворих на норовірус на Олімпіаді досягла 128 осіб

Число постраждалих від норовіруса на Олімпійських іграх в Пхенчхані досягло 128 чоловік. Про це, як передає "Ренхап", повідомили в оргкомітеті Олімпіади.

Серед захворілих немає спортсменів, однак вірусом заразилися щонайменше 34 співробітника служби безпеки. В оргкомітеті Олімпіади заявили, що хворий персонал був поміщений під карантин щоб не допустити поширення захворювання. Для того, щоб компенсувати брак робочої сили, яка виникла через посилення заходів безпеки у зв'язку з вірусом, до роботи на об'єктах Олімпіади були залучені 900 військових.

Організатори повідомили, що в Пхенчхані ведеться перевірка водопровідної води і продуктів харчування на предмет наявності вірусу. Таким чином оргкомітет має намір припинити можливі шляхи поширення захворювання.

Захворювання, що викликає високу температуру і кишковий розлад, було виявлено у співробітників харчоблоку в медіаселищі Олімпійських ігор і в Молодіжному центрі.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

Закон про європейську модель спорту може сприяти збільшенню до 40% кількості українців, які займаються спортом, - Бідний

Сушкевич про успіхи України на Дефлімпіаді: Ми забезпечили системність в спорті людей з інвалідністю

Сушкевич: точно знаю, що ми гідно виступимо на Паралімпіаді-2026 в Італії

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА