07:50 24.02.2018

США мають намір бойкотувати заключний етап Кубка світу з біатлону в Тюмені

2 хв читати
США мають намір бойкотувати заключний етап Кубка світу з біатлону в Тюмені

Федерація біатлону США заявила, що американські біатлоністи вирішили бойкотувати заключний етап Кубка світу з біатлону 2018 року в березні.

"Рішення Міжнародного союзу біатлоністів провести фінал Кубка світу з біатлону в Тюмені неприйнятно. Підтримуючи чистий спорт і наше фізичне здоров'я, ми не зможемо виступити", - йдеться в заяві, розміщеній в твіттері Союзу біатлоністів США.

Раніше міжнародний союз біатлоністів (IBU) повідомив про рішення виконкому організації залишити міжнародні змагання з біатлону в Росії відповідно до запланованого календарем.

Так, на засіданні 134-го виконкому IBU прийнято рішення залишити етап Кубка світу в Тюмені і етапи Кубка IBU в Уваті і Ханти-Мансійську.

Етап Кубка світу в Тюмені відбудеться з 22 по 25 березня, етапи Кубка IBU в Уваті і Ханти-Мансійську - 10-11 і 14-17 березня відповідно.

Повідомлялося, що Виконком IBU розгляне питання про відновлення повноцінного членства СБР не раніше кінця сезону 2017/2018 при дотриманні наступних умов: зняття Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) відсторонення з Олімпійського комітету Росії, відсутність нових порушень антидопінгових правил російськими біатлоністами з 1 січня поточного року, повне співробітництво СБР в разі виявлення будь-яких порушень антидопінгових правил, а також щодо можливого питання участі спортивних російських чиновників в системі маніпуляцій з допінг-пробами, описаними комісією МОК під керівництвом Самуеля Шміда.

Виконком IBU може також продовжити зниження статусу СБР, якщо вважатиме умови невиконаними.

У заяві пояснюється, що таке рішення було прийнято внаслідок того, що комісія МОК визнала трьох російських біатлоністів такими, що порушили антидопінгові правила, також були підозри щодо великої кількості інших російських біатлоністів.

 

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА