08:36 24.02.2018

Норвежці встановили рекорд за кількістю медалей на зимових Олімпіадах

2 хв читати

Норвезькі спортсмени в суботу вранці завоювали 38-у медаль на Олімпійських іграх в Пхьончхані. Це - новий кращий результат в історії зимових Олімпіад

Рекордну медаль Норвегії принесла команда з гірськолижного спорту. У командних змаганнях норвежці завоювали бронзу, перемігши в матчі за третє місце Францію. Золоті медалі в цій дисципліні виграли швейцарські гірськолижники, срібло завоювали австрійці.

Станом на ранок 24 лютого норвезькі спортсмени лідирують в неофіційному загальнокомандному заліку з 38 медалями: 13 золотих, 14 срібних і 11 бронзових. Попередній рекорд належав американській збірній. На Олімпійських іграх у Ванкувері спортсмени з США завоювали 37 медалей.

Найбільше медалей у складі норвезької збірної виграли лижники. У лижних гонках збірна Норвегії завоювала 6 золотих, 4 срібних і 3 бронзових медалі. Триразовим олімпійським чемпіоном в Пхьончхані став 21-річний Йоханнес Клебо. Він також встановив новий рекорд, ставши наймолодшим олімпійським чемпіоном в лижних гонках.

На Олімпійських іграх в Сочі збірна Норвегії посіла друге місце в неофіційному командному заліку. Тоді норвежці завоювали 26 медалей, 11 з яких були золотими.

Друге місце в медальному заліку Олімпійських ігор 2018 року займає Німеччина, якій також 13 золотих медалей. Російські спортсмени в Пхенчхан завоювали 14 медалей: 1 золота, 5 срібних і 8 бронзових. Міжнародний олімпійський комітет відсторонив від участі багатьох російських призерів сочинської Олімпіади через порушення антидопінгових правил, тому в Пхенчхан російська збірна представлена ​​в неповному складі.

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту внесло вже понад 760 осіб до переліку російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну в Україні