07:08 05.03.2018

"Шахтар" завершив першу частину чемпіонату з відривом в 6 очок від "Динамо"

2 хв читати

"Шахтар" став найкращою командою першої частини чемпіонату України за підсумками 22 турів.

У неділю "гірники" обіграли у Львові з рахунком 3: 0 "Карпати" завдяки голам бразильців Бернарда, Алана Патріка та Ісмаїлі в другому таймі.

Головний переслідувач лідера "Динамо" здобуло в Києві вольову перемогу над "Зорею" з рахунком 3: 2.

На початку другого тайму рахунок відкрив гравець луганчанин Ігор Харатін, незабаром на 58-й хвилині його зрівняв словенський новачок "Динамо" Беньямін Вербич. Але за три хвилини бразильський нападник гостей Іурі знову вивів "Зорю" вперед. На 77-й хвилині Віктор Циганков знову зрівняв результат, а на другій доданій до основного часу хвилині польський захисник Томаш Кендзьора приніс "Динамо" перемогу.

Таким чином, "Шахтар" випереджає "Динамо" на 6 очок перед стартом другої частини чемпіонату України.

Як відомо, чемпіонат України з футболу зараз проходить за новою системою в два етапи. На першому етапі проводиться 22 тури в два кола, і він завершується 3 березня. За його підсумками формується 2 групи по 6 команд. При цьому спортивні показники, отримані на першому етапі змагань, зберігаються.

У групі 1 (місця з 1-го по 6-е) визначається чемпіон України і команди-учасниці єврокубків. У цьому сезоні першу шістку сформували "Шахтар", "Динамо", "Ворскла", "Зоря", "Верес" і "Маріуполь".

У групі 2 (місця з 7-го по 12-е) визначаються команди, які покинуть українську Прем'єр-лігу (зайнявши 11 і 12 місця). У ній гратимуть "Олімпік", "Олександрія", "Карпати", "Зірка", "Чорноморець" і "Сталь".

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

У Парижа на випадок загрози безпеці є запасний план для церемонії відкриття Олімпіади - Макрон

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт

Мінспорту дає українським атлетам рекомендації щодо запобігання провокаціям з боку спортсменів з РФ і Білорусі на Олімпіаді - Бідний

Мінспорту внесло вже понад 760 осіб до переліку російських і білоруських спортсменів, які підтримують війну в Україні