13:35 05.03.2018

У Києві готуються прийняти у квітні чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед кадетів

2 хв читати
У Києві готуються прийняти у квітні чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед кадетів

Чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед кадетів буде організовано на високому міжнародному рівні, обіцяє голова Адміністрації президента України Ігор Райнін.

"В Україні є досвід проведення серйозних європейських спортивних змагань. Минулого року ми організували чемпіонат Європи з боксу в Харкові і чемпіонат Європи зі стрибків у воду в Києві. Цього року ми організовуватимемо два фінальні матчі Ліги чемпіонів УЄФА. І, безумовно, чемпіонат Європи серед кадетів з усіх видів спортивної боротьби - греко-римська, вільна, змагання серед жінок - ми здатні організувати на високому міжнародному рівні", - наводить сайт президента слова І.Райніна після робочої зустрічі з підготовки до чемпіонату Європи зі спортивної боротьби.

За словами голови адміністрації, президент України Петро Порошенко, Міністерство молоді і спорту, Київська міськдержадміністрація, Асоціація спортивної боротьби України приділяють цьому загальноєвропейському спортивному заходу багато уваги.

У свою чергу член виконавчого комітету Міжнародного олімпійського комітету, представник МОК у Раді Фонду Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Ненад Лалович наголосив, що цей чемпіонат є одним із найважливіших цього року.

"Це дуже важливо для України, оскільки цей чемпіонат є кваліфікаційним на Юнацькі Олімпійські ігри, які відбудуться в Аргентині в жовтні цього року", - сказав Н.Лалович.

Крім того, голова АП зазначив, що під час підготовки до змагань буде створено умови, що гарантують безпеку та повагу до кожного спортсмена в повній відповідності до міжнародних правил і чинного законодавства України.

Сторони досягли домовленості, що національні федерації країн, які планують брати участь у цьому чемпіонаті, мають вчасно подати заявку.

Під час робочої наради "окремо було наголошено, що спортсмени, які незаконно перебували на окупованих територіях України, - в Криму, окремих районах Донецької та Луганської областей, до змагань допущені не будуть".

У зустрічі також взяли участь міністр молоді і спорту України Ігор Жданов, заступник голови Адміністрації президента Ростислав Павленко, віце-президент "Об'єднаного світу боротьби" (United World Wrestling - UWW) Цено Ценов, перший віце-президент Асоціації боротьби України Олександр Доровський.

Чемпіонат Європи зі спортивної боротьби серед кадетів відбудеться 22-30 квітня в Києві.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА