18:00 05.03.2018

ФК "Шахтар" і влада Маріуполя мають намір створити в місті центр розвитку футболу і спорту

1 хв читати
ФК "Шахтар" і влада Маріуполя мають намір створити в місті центр розвитку футболу і спорту

Футбольний клуб "Шахтар" і міська влада Маріуполя презентували Цільову програму розвитку спорту "Будь сильним. Надихай. Будь першим", що передбачає комплексну модернізацію спортивної інфраструктури міста.

Як зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко, цей проект став можливий завдяки рішенню президента "Шахтаря" Ріната Ахметова про перереєстрацію клубу в Маріуполі, що принесе місту додатковий фінансовий ресурс.

"Через п'ять років Маріуполь буде спортивним символом сходу України. Тут буде єдиний футбольний комплекс у країні, розташований на березі моря. Розвиватимемо міні-футбол. При кожній школі з'являться багатофункціональні поля. Маріуполь стане центром розвитку молодіжного футболу", - цитує міського голову Маріуполя прес-служба міськради.

Згідно з програмою, протягом 5 років у кожному районі Маріуполя з'явиться повноцінний сучасний спортивний комплекс із плавальними басейнами, біговими доріжками, обладнанням для гімнастів, борців, боксерів і футболістів. На території шкіл збудують близько 150 спортивних об'єктів. Також створять Центр підготовки тренерів і відкриють близько 100 громадських спортивних клубів.

"Чому Маріуполь? Тому що це найбільше місто з позиції кількості співробітників групи СКМ і місто, що прийняло десятки тисяч переселенців. Маріуполь - промисловий центр, місто, що має приділяти підвищену увагу розвитку масового спорту, адже спорт - це здоров'я та активний спосіб життя. А здоров'я сьогодні - це один із головних пріоритетів розвитку сучасного суспільства", - наголосив генеральний директор "Шахтаря" Сергій Палкін.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА