07:42 09.03.2018

У Пхьончхані відкриються XII зимові Паралімпійські ігри

1 хв читати

Церемонія відкриття зимової Паралімпіади стартує в п'ятницю на Олімпійському стадіоні Пхьончхана.

Атлети розіграють 80 комплектів медалей у шести дисциплінах: біатлоні, керлінгу на візках, в лижних і гірськолижних видах спорту, пара-сноуборді, а також в следж-хокеї.

У змаганнях візьмуть участь збірні команди 48 країн, в тому числі дебютанти з Грузії і Північної Кореї.

Талісманом Паралімпіади став азіатський чорний ведмідь Пандабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко привітав паралімпійську збірну України з плавання з перемогою на Чемпіонаті Європи

Команда України стала шостою в медальному заліку за підсумками Паралімпіади

Українські лижники здобули "срібло" та "бронзу" на зимових Паралімпійських іграх

Порошенко привітав українських паралімпійців-біатлоністів Шишкову і Казакова зі сріблом на довгій дистанції

Українка Шишкова завоювала бронзу на Паралімпіаді в Пхенчхані

Четверте золото Паралімпіади для України завоював Тарас Радь

Українець завоював третю золоту медаль на Паралімпіаді в Кореї

Український спортсмен Яровий завоював "золото" у змаганнях із лижних гонок Паралімпіади-2018 в Пхьончхані

На Паралімпіаді український лижник Максим Яровий здобув золоту медаль

На Паралімпіаді в перший день змагань Україна виборола 5 медалей і посіла 4 місце в медальному заліку

ОСТАННЄ

"Шахтар" не зміг вийти в плей-оф Ліги чемпіонів і гратиме у Лізі Європи

Наставник "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за сприяння у проведенні матчу проти "Ліона" у Києві

Президент ФФУ Павелко офіційно став одним із кандидатів у члени виконкому УЄФА на виборах 7 лютого

Світоліна другий рік поспіль перемагає на виставковому турнірі у Франції

У Дарницькому районі мають намір побудувати спорткомплекс із льодовою ареною і басейном

В Дарницком районе планируют построить спорткомплекс с ледовой ареной и бассейном

На матч "Шахтар" - "Ліон" у Києві очікується до 350 уболівальників із Франції

МОК вирішив не включати кіберспорт у програму Олімпійських ігор

Українець Ломаченко об'єднав два титули чемпіона світу з боксу

Гендиректор "Шахтаря" подякував президенту "Динамо" за позицію щодо перенесення матчу ЛЧ на "Олімпійський", де наступного дня зіграють кияни