18:00 13.03.2018

39% українців цікавляться футболом

1 хв читати
39% українців цікавляться футболом

39% громадян України цікавляться футболом, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення Mastercard.

61% опитаних люблять футбол за емоції, 48% бачать в ньому можливість провести час з друзями, 27% вважають, що футбол корисний для здоров'я, а для 17% опитаних - це хобі.

33% українських уболівальників хоча б раз виїжджали за кордон, а заради гри улюбленої команди готові витрачати на дорогу 9 годин свого часу.

45% опитаних вважають, що для популяризації футболу в Україні потрібно ремонтувати або створювати нову інфраструктуру, призначену для громадського користування. 26% вважають, що потрібно підтримувати розвиток футболу на державному рівні, а ще 15% - що необхідно пропагувати футбол в навчальних закладах або на підприємствах.

Дослідження проводилося КМІС із 2 до 26 лютого 2018 року. Опитування проводилося в 110 населених пунктах у всіх областях України, крім АР Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на територіях, підконтрольних Україні. Було опитано 2043 респонденти.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА