Інтерфакс-Україна
20:10 30.03.2018

Шість країн подали заявки на проведення зимової Олімпіади-2026

1 хв читати
Шість країн подали заявки на проведення зимової Олімпіади-2026

Шість країн подали заявки на проведення зимових Олімпійських ігор у 2026 році, повідомляє Insidethegames.biz.

На Олімпіаду претендують міста Грац і Шламдінг (Австрія), Мілан і Турін (Італія), Калгарі (Канада), Ерзурум (Туреччина), Саппоро (Японія), Сьон (Швейцарія) і Стокгольм (Швеція).

"Протягом шести місяців країни-учасниці повинні надати докладну інформацію щодо своїх заявок", - уточнює портал. Столицю зимової Олімпіади буде названо в вересні 2019 року на сесії МОК в Мілані.

У 2018 році Зимові Олімпійські ігри відбулися в південнокорейському Пхьончхані, у 2022 році вони стартують у Пекіні.

Тим часом, Саппоро вже приймав зимову Олімпіаду в 1972 році, Калгарі - в 1988-му, Турин - в 2006-му. У Стокгольмі в 1912 році проходила літня Олімпіада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Безбар’єрний марафон 26 жовтня: 5 тисяч бігунів із 30 країн світу вийшли на старт заради єдності

Вболівальники у Кракові вивісили банери про Львів та Волинь під час матчу з "Шахтарем"

Міністр спорту Бідний: Російські та білоруські спортсмени залишаються поза Паралімпійськими іграми-2026

Україна не приєдналася до рішення Конференції ЮНЕСКО про обрання РФ до Комітету управління Фондом з викорінення допінгу у спорті

НОК розпочав пілотний проєкт менторської підтримки "Game Changers" для колишніх спортсменів

Роналду став першим футболістом-мільярдером зі статком $1,4 млрд

Італія подає в ООН пропозицію про перемир'я в Україні та Секторі Ґаза для Олімпійських ігор - міністр

Інформацію про 515 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту"

Україна закликала не допустити обрання представників РФ та Білорусі до керівних органів Європейської федерації гімнастики

Українська збірна ветеранів виборола 243 медалі на Strong Spirit’s Games 2025 у Мадриді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА